Anasayfa Anasayfa
30 AĞUSTOZ ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN
 Başkomutanımıız Mustafa Kemal Atatürk ün Önderleiğinde Türk Ulusunun Kadınıyla çocuğuyla Topyekün Verdiği  bir Savaşla.Ulusal Benliğini Kurtardığı ve Zafer Destanı'nın Yazıldığı Büyük Taaruzun 97 Yılında. 30 Ağustoz Zafer Bayramınızı Kutlar. Aziz Şehitlerimizive Kahraman Gazilerimizi Rahmetle Saygıyla Anarız.
Görüntünün olası içeriği: yazı
Son Güncelleme: Cuma, 30 Ağustos 2019 15:32
 
2019 2020 FUTBOL SEZONUNDA TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

Futbol  Ailemizin Değerli Dostları,

Yeni bir futbol heyecanına daha başlıyoruz. İlk olarak bu hafta sonu itbarıyla  "Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, para için kulübümü terk edip başka kaptanların arkasında sahaya çıkmak bana yakışmaz" sözüyle simgeleşen  Trabzonspor'un efsane futbolcusu, kaptanı  Cemil Usta'nın adının verildiği Spor Toto Süper Lig  2019-2020 sezonu sahne alacak. Efsane Kaptan Cemil Usta'nın, yukarıdaki çok kısa söyleminde sayfalara sığmayacak anlamların ve değerlerin önemine işaret ettiğini görmekteyiz.
 Futbol oyunun da çeşitli değerlerin bir arada toplandığı,her türlü skora rağmen bu değerlerin saha içinde ve tribünlerde gösterilecek saygı, sevgi , fair play, hoşgörü ve sağduyu olgusuyla pekişeceği heyecan dolu bir gösteriyle izleyenlere sunulması doyumsuz olacaktır ve beklentimiz bu yöndedir. 
Bu süreç içerisinde gururla takip ettiğimiz önemli bir konu da  Türk teknik adamlarımız. Şöyle ki,  Teknik adamlarımızın dünya futbolundaki gelişmeleri yakından takip ettiklerini,kendilerini yenilediklerini ve geliştirdiklerini memnuniyetle görmekteyiz. Bunun sonucu olarak geçtiğimiz sezon Süper Lig takımlarımız sezonu Türk Teknik adamlarla tamamlamışlar,başarılarını Türk teknik adamlarımızla kazanmışlardır. Bu tercih önceliğinin son örneğini  Milli Takımımızın başına Sayın Şenol Güneş'in getirilmesiyle de taç'landırıldığını görmekteyiz. 
Diğer önemli bir konuda hem ülke futbolunun gelişmesi hemde A Milli Takımımıza kaynak sağlamak amacıyla yerli futbolcuların çoğunlukta olacağı,ve tercih edileceği  bir oluşumu yaratmaktır. Bu konuda da Sayın Nihat Özdemir başkanlığındaki Futbol Federasyonumuzun gerekli düzenlemeleri yapacağını ve alt yapı devrimini gerçekleştireceğine inanıyoruz. Bu konuda da TÜFAD olarak üzerimize düşenin yapılacağının bilinmesini isteriz. 
Bu duygu ve düşünceler içerisinde Teknik Adamlarımız başta olmak üzere , paydaşlarımız taban birliklerine,kulüplerimize , sporcularımıza,futbol seyircilerine, medya kuruluşlarına ve tüm futbol emekçilerine en derin saygı ve sevgilerimizi sunar, sağlıklı,başarılı bir sezon geçirmelerini dileriz. 


Son Güncelleme: Cuma, 16 Ağustos 2019 17:17
 
KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.
 kurban bayramı mesajları ile ilgili görsel sonucu
 
15 TEMMUZ FUTBOL TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI
 #15Temmuz Darbe Girişimi’nin yıldönümünde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
Spor Daire Başkanlığı ve Gaziantep Tüfad Şubesi Tarafından Gaziantep
amatör futbol takımları arasında “15 Temmuz Futbol Turnuvası” düzenledi.
⚽️‬ ‪Turnuvaya 10 takımdan 160 sporcu katıldı. Dereceye giren takımlara
madalyaları takdim edildi.
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, kalabalık ve açık hava
Son Güncelleme: Salı, 16 Temmuz 2019 13:46
 
15 TEMMUZ FUTBOL TURNUVASI FİNALİ
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanlığı ile Tüfad Tarafından
Düzenlenen 15 Temmuz Minikler Futbol Turnuvası Finali 15 Temmuz Pazartesi
Saat 16 da Hasan Doğan Tesislerinde Yapılacaktır.
Görüntünün olası içeriği: yazı
 
« BaşlatÖnceki12345678910SonrakiSon »

Sayfa 1 > 84